Bazén (TV seriál) ke stažení zdarma (2005)

Žánr: České, Rodinné
Ohodnoťte příspěvek

Tři nejlepší kamarádi ze školy, každý původem z jiného prostředí, každý právě v jiné životní fázi, se spolu po několika letech znovu setkávají. Je jim teď kolem 24 let, zatím berou život s nadsázkou, touží po vlastní kapele a ve vztazích docela plavou. Matěj Bureš alias Burák, Jarda Hlaváček – Lahváč a František Zikmund – Ziki by rádi prorazili na hudební scénu. Není jich ale málo? Neměli by kapelu rozšířit? Kde budou zkoušet? Budou schopni si napsat vlastní písničku? Je cesta za úspěchem procházkou po růžovém sadu? Najdou si správnou životní partnerku? Najdou si vůbec nějakou? To je příliš mnoho otázek i pro ně samotné. Pro začátek aspoň začnou pracovat v areálu bazénu, kde potkají mnoho zajímavých postav.

Seriál Bazén vypráví o tom, že i když je člověk na dně nebo v tom zase plave, když se plácá na suchu nebo se topí v problémech, nejdůležitější je nepotopit kamarády a udržet hlavu nad vodou. Je to seriál komediálně laděný, odráží v sobě problémy a zkušenosti nejen současných mladých lidí, jejich snahu splnit si svá přání a najít místo v životě. Každý díl má svůj samostatný příběh, jednotlivé díly jsou propojeny postavami a jejich společným cílem. Nedílnou a velmi důležitou součástí je hudební složka. Bazén je seriálem pro mladé, ale nejen pro ně. Do děje jsou zakomponovány osudy rodin hlavních představitelů i svérázných postav pracujících v areálu bazénu. Moderně, dynamicky, s nadhledem i humorem vyprávěný příběh zaujme široké spektrum diváků.

Seznam epizod:
20. díl ZVEDÁME KOTVY
19. díl KDO NEHRAJE, NEVYHRAJE!
18. díl FRANCOUZSKÉ DĚDICTVÍ
17. díl BUĎ A NEBO
16. díl HRA NA PRAVDU
15. díl ZTRACENÝ SYN
14. díl ZA VŠECHNY PRACHY
13. díl SEKERA KE DNU
12. díl ČAS ROZPADU
11. díl NEPŘEKONATELNÉ ROZDÍLY
10. díl SOUMRAK NAD KLINIKOU
9. díl BABÍ LÉTO
8. díl TICHÁ VZPOURA
7. díl ŠVANDA S DUDÁKEM
6. díl CHŇAPKA A STĚRKA
5. díl VYPUŠTĚNÝ HOLUBNÍK
4. díl NEBESKÁ HUDBA
3. díl PLODNÝ OKAMŽIK
2. díl MILOSTNÉ DÉJA VU
1. díl SAMÁ VODA

hrají: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Agáta Hanychová Alice Bendová Arnošt Goldflam Bolek Polívka David Suchařípa Filip Antonio Hynek Dřízhal Jakub Prachař Jan Dolanský Jan Hofman Jan Révai Jaromír Dulava Jiří Štěpnička Jitka Němcová Jitka Smutná Kristýna Nováková-Fuitová Květa Fialová Ladislava Něrgešová Ljuba Krbová Luděk Jelen Ludmila Zábršová-Molínová Martin Písařík Matěj Merunka Nikol Prokešová Oldřich Vízner Oldřich Vlach Ondřej Kavan Ondřej Macek Pavel Kočí Pavel Liška Pavel Rímský Pavla Tomicová Pavlína Mourková Petr Čtvrtníček Petr Stach Renata Rychlá René Přibil Robert Nebřenský Rostislav Novák ml. Sabina Laurinová Sandra Pogodová Tereza Kostková Tomáš Matonoha Vanda Hybnerová Vladimír Marek Zdeněk Dolejší