NEJ filmy – listopad 2014 ke stažení zdarma ()

Žánr: Akční, Drama, Sci-Fi
Ohodnoťte příspěvek

S žebříčkem těch nejlepších filmů se můžete setkat všude, my vám přinášíme TOP 5 nejlepších filmů, které jste mohli sledovat v listopadu v českých kinech. Názory jsou zde nejenom osobní, ale také čerpány z csfd a dalších filmových diskuzních stránek. Všechny filmy budou stručně popsány a poté rozebrány.

TOP 5 nejlepších filmů 11/2014

  • Interstellar – výprava do vesmíru, kvůli záchraně lidstva. Velice dobré obsazení a zajímavé efekty. Co se týče děje, celá naše parta jej dlouho rozdýchávala. Hrozně moc těžké téma, které je do vás hučené 2,5 hodiny. Když jsme odcházeli z kina, byli jsme z filmu opravdu překvapení. Určitě vám film nedá spát a budete nad dějem přemýšlet dalších pár dní. Tvůrcům se opravdu povedlo upoutat pozornost.

  • Železná srdce – II. světová válka, odhodlání, strach a bezbrannost. Obsazení filmu je velice dobré v čele s Bradem Pittem. Film ukazuje hrůzné okamžiky války a hlavně zde poukazuje na to, že do války byli verbováni i mladí kluci, kteří nikdy bojovat nechtěli. Film je velice dobře zpracovaný, od samého začátku vás připoutá k sedadlu a pustí vás až se závěrečnými titulky.

  • Kukuřičný ostrov – Snímek, který vyhrál v karlovarském festivalu se odehrává na hranici dvou zemí – Gruzií a Abcházií. Boj s živly, boj se sebe samým a hlavně boj o přežití. Velice silný zážitek vás čeká po shlédnutí tohoto snímku. Jednoduchý děj, který v sobě ovšem skrývá velký potenciál. Hledání klidného místa ve světe zla. Velice náročný snímek, pro lidi, kteří rádi o filmu přemýšlejí.

  • Příšerný vlasy – Tento děj vás zavede do města Caracasu, kde se nižší vrstvy ocitají napěchovaní v polorozbořených panelácích a žijí si zde náročný, psychicky i fyzicky velice vyčerpávající život. Malý kudrnatý chlapec Junior má velké potíže díky svým kudrnatým vlasům. Bude se fotit na ročenku a chce mít dokonalé a hlavně rovné vlasy. Snímek plný emocí, dětských i dospělých snů a hlavně boji o přežití. Velice silný a náročný snímek.

  • Tučňáci z Madagaskaru – Kdo by je neznal? Na televizních stanicích běží o víkendu různé krátké příběhy o těchto sice vycvičených ,,vojácích“, ale jinak naprosto nevyzpytatelných tučňácích. Tajný příběh o agentech, které zná snad celý svět. Zábava, napjaté chvilky, ale hlavně vtipné scény a nezapomenutelné hlášky.

Další filmy, které stojí za shlédnutí, ale nemají tak dobré hodnocení na csfd:

  • Šéfové na zabití 2
  • Hunger Games: Síla vzdoru 1. část
  • Sex v Paříži
  • Jessabelle