The Guest (MINIRECENZE) ke stažení zdarma (2014)

Žánr: Akční, Mysteriózní, Thriller
The Guest (MINIRECENZE)
3 (60%) 2 votes

Rodina Petersonových se stále nevypořádala se smrtí nejstaršího syna ve válce v Afghánistánu. Jednoho dne je navštíví mladík, jenž údajně s Calebem bojoval a dal mu slib, že se o ně postará. Rodina mu nabídne, aby zůstal tak dlouho, jak bude chtít. Postupně se s Davida stává víc než jen návštěva. Je milý, pozorný a sexy, navíc dokáže každému v rodině pomoci. Ovšem, kdo vůbec je David Collins?

Režisér Adam Wingard je znám jako tvůrce (spíše) nízkorozpočtových hororů. Vyvražďovačka YOU’RE NEXT nejenže solidně vydělala, ale měla i dobré recenze. U The GUEST se mi zdá, že se nedokázal rozhodnout, co přesně chtěl natočit. Jestli béčko s 80tkovou akcí, nebo thriller s příchutí braku. Možná to má být směska obojího. Možná. To ovšem neznamená, že to bude bavit všechny.

Asi největší atrakcí filmu je modrooký Dan Stevens. Atrakcí pro dámy. Mužské publikum zase očekává nějakou akci. Akční akci (jen pro pořádek). Upozorňuji, že v první polovině si dámy (a optimisté) přijdou na své. Ta druhá je spíš pro ty druhý. A jestli budou dámy spokojené, tak pánové pozor, protože já zůstal někde na půl cesty.

50%

Fr

 hrají: , , , , , , , , , , , , , ,


Adam Wingard béčko recenze