V peřině ke stažení zdarma (2011)

Žánr: České, Komedie, Muzikál
Ohodnoťte příspěvek

Magický svět dobrých i zlých snů, který se ukrývá přímo v našich peřinách, ožije v muzikálové pohádce F. A. Brabce ve formátu 3D.
Na malebném náměstí stojí proti sobě dva domy. V jednom se nachází čistírna peří, v druhém má kabinet paní Hilda – vykladačka snů. Mezi nimi vládne nepřátelství na život a na smrt. Dědeček z čistírny nedávno objevil skrytý svět snů v peřinách a umí z nich zlé sny odfiltrovat. Vykladačka snů je díky tomu bez práce. Všem v okolí se zdají samé pěkné sny a s těmi se pro radu nechodí. A kdyby se něco ošklivého do spaní přece prodralo, stačí si dát peřinu vyčistit. Zlé sny skončí zamčené ve sklepení pod čistírnou. Ale jednoho dne děda záhadně zmizí. Celou rodinu z čistírny pak čeká dobrodružství, o kterém se nikomu ani nezdálo. Boj s paní Hildou a boj o sny a se samotnými sny vyvrcholí v magickém polštářovém světě přímo v peřinách.

hrají: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Alena Mihulová Amélie Pokorná Anna Stropnická Arnošt Goldflam Bolek Polívka Dara Rolins Eliška Balzerová Filip Kratochvíl Helena Kramářová Jana Pehrová-Krausová Jiří Mádl Josef Vojtek Karel Bělohradský Karel Roden Kryštof Michal Lucie Bílá Marek Vašut Martina Gasparovičová-Bezoušková Matěj Převrátil Milan Šteindler Nikol Moravcová Nina Divíšková Tatiana Vilhelmová Tomáš Racek